SVĚTEM ROSTLIN

Muškáty - pelargonie

pelargonie

Vyberte si pelargonie pomocí našeho průvodce

Průvodce kultivary pelarogonií»


Kontakt

Kontaktujte nás na adrese:

info@svetemrostlin.cz

Katalog zahradnictvi

Hledáte zahradnictví ve vašem okolí? Zkuste si vybrat v našem katalogu zahradnictví. U některých naleznete i přehled prodávaných rostlin.

Kraj

Okres

Obec

E-shop


 

Sady-školky

V našich školkách se především zabýváme pěstováním sazenice Sekvojovce obrovského, Sekvoj stálezelená, široký výběr borovic a jedlí a to včetně zakrslých kultivarů. V sadech se specializujeme na pěstování Rakytníku řešetlákového, černého jeřábu a borůvek. Sazenice u nás vypěstované jsou dodáváme v kontejnerech v té nejlepší kvalitě a po zakořenění. Zaměřujeme se jak na dodávky sazenic pro maloodběratele tak i na velkodběratele. Nabízíme také tradiční i netradiční druhy semen jehličnanů.

STČ: Cerhovice, Cerhovice

Listnaté stromyJehličnaté stromyListnaté keřeJehličnaté keře

Zahradnictví Jiří Hruška

Firma vznikla v roce 1991. Začínali jsme školkařit na ploše 1 ha, dnes máme produkční školku na rozloze 8 ha. Zabýváme se pěstováním ovocných stromků a keřů a okrasných dřevin v širokém sortimentu. Provádíme návrhy a realizace zahrad.

Seznam rostlin prodávaných v tomto zahradnictví »

STČ: Velim, Velim

Listnaté stromyJehličnaté stromyJehličnaté keřeSkalničkyTrvalkyPopínavé rostlinyRostliny do nádob

TULIPÁNY Z HOLANDSKA

TULIPÁNY, NARCISY A KROKUSY Z HOLANDSKA - PRVOTŘÍDNÍ KVALITA Naše cibulky pocházejí přímo od vybraných menších pěstitelů v Holandsku, kteří mají skvělou reputaci a jsou hrdi na své produkty. Nakupujeme pouze cibulky ve velikostech, které zaručují krásné květy.

STČ: Oleška, Oleška

Cibuloviny a hlíznaté rostliny

Denivková farma Dolce

Pěstujeme, křížíme a prodáváme denivky (hemerocalis) již 25 let. Naše rodinná sbírka obsahuje na 350 kultivarů jak zahraniční provenience, tak i vlastního křížení.

HKK: Jaroměř, Jaroměř

Trvalky

Dobrkovský - okrasné zahrady

Firma Dobrkovský s.r.o. provozuje internetový obchod, kde můžete nakoupit sadební materiál vypěstovaný v našich klimatických podmínkách v rámci naší pěstební školky. Nabízíme kvalitní rostliny, rychlé dodací lhůty a jedny z nejnižších cen na trhu.

Seznam rostlin prodávaných v tomto zahradnictví »

STČ: Semčice, Semčice

Listnaté stromyJehličnaté stromyListnaté keřeJehličnaté keřeTrvalkyPopínavé rostlinyRostliny do nádob

Zahradnictví FLOS

Šetřete čas a vybírejte z 1.000.000+ s láskou pěstovaných rostlin v online zahradnictví FLOS.

STČ: Řež u Prahy, Řež u Prahy

Listnaté stromyJehličnaté stromyListnaté keřeJehličnaté keřeSkalničkyOkrasné trávyTrvalkyLetničkyDvouletkyCibuloviny a hlíznaté rostlinyPopínavé rostlinyVodní rostlinyRostliny do nádobBylinky

Zahradnictví Petro

Srdečně Vás zveme k nákupu v samoobslužném skleníku, kde si krom uvedeného sortimentu můžete zakoupit pokojové rostliny, keramiku, substráty, hnojiva, květináče, vzrostlé rostliny, osázené závěsné nádoby, multiplata a řadu jiného zboží. Zveme Vás k nákupu v našem obnoveném zásilkovém obchodu- e-shopu, který jsme nyní znovu otevřeli a obohatili o akční nabídku „Zvýhodněná cena za 3 ks“.

Seznam rostlin prodávaných v tomto zahradnictví »

STČ: Mělník–Mlazice, Mělník–Mlazice

Jehličnaté stromyListnaté keřeJehličnaté keřeOkrasné trávyTrvalkyLetničkyDvouletkyRostliny do nádobBylinky

SemenaOnline s.r.o.

Nabízíme semena až 2 000 druhů. Odesíláme ihned následující den. Nakupte za 650 Kč a máte dopravu zdarma. Výdejní místo v Praze.

Seznam rostlin prodávaných v tomto zahradnictví »

STČ: Jeneč, Jeneč

Listnaté stromyJehličnaté stromyListnaté keřeJehličnaté keřeSkalničkyOkrasné trávyTrvalkyLetničkyDvouletkyCibuloviny a hlíznaté rostlinyPopínavé rostlinyVodní rostlinyRostliny do nádobBylinky

LANEZ, s.r.o.

OLK: Postřelmov, Postřelmov

Konifery s.r.o.

STČ: Žehušice, Žehušice

Zahradnictvi Špunar

OLK: Brodek u Přerova, Brodek u Přerova

Růžová školka Pelcových

HKK: Markvartice u Sobotky, Markvartice u Sobotky

Zahradnictví Červená

PLK: Kašperské Hory, Kašperské Hory

ZAHRADNICTVÍ VEJTASA - Vladislav Vejtasa

VYS: Jaroměřice nad Rokytnou, Jaroměřice nad Rokytnou

Hnojiva Praha

On-line nákup zejména kvalitních značkových hnojiv, substrátů, travních osiv, semen, prostředků proti škůdcům, přípravků na ochranu rostlin a zahradních doplňků pro zahrádkáře a domácí pěstitele.

PHA: Praha 9, Praha 9

Zahradnictví Kec

JHČ: české Budějovice, české Budějovice

Okrasné zahradnictví Špaček

PAK: Vysoké Chvojno, Vysoké Chvojno

Zahradnictví Hortus spes

JHM: Šaratice, Šaratice

STARKL zahradník

STČ: Čáslav, Čáslav

STARKL zahradník

STČ: Čáslav, Čáslav

Zahradnictví Chládek

Zahradnictví nabízí řezané květiny, pokojové rostliny, orchideje, svatební kytice, růže, trvalky, okrasné dřeviny, ovocné dřeviny, stromky. Prodáváme zahradnické potřeby, květináče, krmítka, zahradní nábytek, keramiku, substráty, hnojiva, přípravky na ochranu rostlin, zahradní technika, aj.

PHA: Praha 6, Praha 6

Zahradnictví Jirny

Zahradnictví.Rostliny.Substráty.Agrochemie.Nářadí.Přírodní kámen.Krmivo pro zvířata.Keramika.plasty,Semena,osiva,cibuloviny.Mulčocací kůra a další široký sortiment

STČ: Jirny, Jirny

Zahradnictví u Ryšánů

Nabízíme rostliny z naší domácí produkce. Dále poskytujeme poradenskou činnost v oblasti zahradnictví, realizace zelených střech , zahrad ,jezírek a vodních toků , návrhy zahrad ,prodej rostlin.

JHM: Ořechov u Brna , Ořechov u Brna

Zahradnictví Brno - Kresa

Prodej okrasný jehličnatých a listnatých rostlin s důrazem na čarověníky.Nabízíme služby jako návrhy a realizace zahrad, rozvoz nakoupeného zboží, poradenská činnost, údržba zahrad, pokládání travních koberců, instalace automatických závlahových systémů a

JHM: Moravany u Brna , Moravany u Brna

Hortiscentrum s.r.o.

Společnost HORTISCENTRUM také nabízí komplexní služby v oboru návrhů, realizace a ůdržby zahrad a zeleně.

STČ: Čáslav, Čáslav

Váňovi.cz

Nabízíme produkci rostlin z naší trvalkové školky.Účastníme se mnoha výstav,jarmarků a farmářských trhů.Rostliny si též můžete objednat v našem int.obchodě.

STČ: Všestudy, Všestudy

Zahradnictví DAHLIA

STČ: Městec Králové, Městec Králové

Zahradnictví Vladimír Kout

Prodej okrasných dřevin, trvalek, skalniček, letniček.... Substráty, hnojiva, zahrádkářské potřeby. E-shop.

STČ: Švihov, Švihov

Basík Josef

JHČ: Chýnov, Chýnov

garden-shop.cz

Zahradní centrum garden-shop.cz Jako firma, zabývající se realizacemi a údržbou zahrad jsme dobře seznámeni s problematikou zahradních prací a s potřebami, které každý zahrádkář potřebuje. Na Gardenshop.cz nabízíme bohatý, kvalitní sortiment a nízké ceny. Najdete zde výrobky jak pro péči o zahradu, tak pro zkrášlení Vašeho prostoru pro volné chvíle.

MSK: Ostrava – Stará Bělá, Ostrava – Stará Bělá

Zahradní centrum SRUB

Jsme nově otevřené zahradnictví přímo u hlavní silnice ve směru Tábor – České Budějovice na rozhraní mezi městy Tábor a Sezimovo Ústí naproti O.D. Kaufland. V nabídce máme veškerý sortiment co se týče dřevin - keře i stromy listnaté, jehličnaté, trvalky, letničky, dvouletky, balkonovky, vodní rostliny, popínavé, čarověníky, cibuloviny a hlíznaté, sadbu zeleniny apod. Součástí zahradnictví je cukrárna, která v příjemném prostředí nabízí velký výběr kávy, zákusků, koktejlů, zmrzliny a nápoje.

JHČ: Tábor , Tábor

PaleteGarden

Zahradnictví PaleteGarden je specializované na pěstování a prodej MRAZUVZDORNÝCH A ZIMOVZDORNÝCH SUKULENTŮ PRO ZAHRADY a ZELENÉ STŘECHY. Kdo by nechtěl mít svou zahradu osázenou celoročně sukulentními rostlinami, aniž by se musel každoročně na podzim zabývat řešením problému co s nimi v zimě.

ULK: Ředhošť, Ředhošť

Okrasné školky Jašovi

Kromě tůjí a roubovaných jehličnanů je školka zařízena na pěstování opadavých listnatých keřů – tavolníky, vajgélie, tamarišky. Dále pěstujeme mj. přísavníky, pěnišníky a posledních třech letech i japonské sakury. Provádíme výsadby zahrad kolem rodinných domů včetně projektu, následně i jejich údržbu.

STČ: Kolín, Kolín

Vodní svět

Na našem webu naleznete rady jak se starat o čistotu vody, vysadit rostliny nebo také jak ekonomicky vybudovat nový rybník. Můžete si prohlédnout všechny druhy vodních rostlin, fólií a geotextílie které nabízíme a pokud se Vám něco z našeho sortimentu bude líbit, můžete si to rovnou objednat.

MSK: Český Těšín - Mistřovice, Český Těšín - Mistřovice

Copyright © 2010-2019 Světem rostlin, všechna práva vyhrazena.