SVĚTEM ROSTLIN

Průvdce světem rostlin

průvodce

Připravili jsme pro Vás průvdce, díky kterému si snadněji vyberete nové rostliny do Vaší zahrady.

Průvodce světem rostlin »


Kontakt

Kontaktujte nás na adrese:

info@svetemrostlin.cz

Naše služby

Naše služby

Seznam prodejců

Zveřejníme na našem portálu Světem rostlin Váš kompletní sortiment prodávaných rostlin. U každé Vámi prodávané rostliny se zobrazí v našem webovém katalogu rostlin informace, že danou rostlinu je možno u Vás zakoupit.

Odkaz se skládá z Vašeho loga, jména zahradnictví, poznámky a informace zda provozujete kamennou prodejnu nebo eshop. Odkaz by měl směřovat přímo do Vašeho eshopu, na Vaši webovou stránku s informacemi o rostlině nebo na stránku s informacemi o zahradnictví.

Seznam prodejců s odkazy si můžete prohlédnout například u rostliny úrazník šídlovitý

Můžete se rozhodnout, zda budete platit pouze za uživatele, které přivedeme na Váš web (platba za proklik) nebo si tuto službu předplatíte na rok (bez platby za proklik). Více o platbě za proklik se dozvíte na stránce prodávané rostliny - platba za proklik

Cena této služby je uvedena v následující tabulce:
Počet prokliků Cena
prvních 100 prokliků zdarma
250 prokliků 500 Kč
1 000 prokliků 1 000 Kč
3 000 prokliků 1 500 Kč
neomezený počet prokliků 1 500 Kč za rok
Ceny jsou konečné - nejsem plátce DPH.

Po celou dobu užívání této službě získáváte zdarma „placený zápis v katalogu zahradnictví“.

Tato reklama je v současné době velmi úspěšná. Pro jedno zahradnictví evidujeme průměrně více než 20 prokliků denně, tedy 20 návštěvníků denně přivedených na web daného zahradnictví.

Počet prokliků ze seznamu prodejců
Počet prokliků ze seznamu prodejců

Aby se Vaše zahradnictví zobrazovalo mezi prodejci, je potřeba vytvořit seznam prodávaných rostlin. Po přihlášení se na portál Světem rostlin můžete v katalogu rostlin přidávat odkazy k jednotlivým rostlinám. Případně Vám můžeme nastavit odkazy hromadně. V takovém to případě bude od Vás potřebovat seznam rostlin, který bude obsahovat latinský název a český název rostliny, název kultivaru a odkaz na Váš web. Můžete do seznamu doplnit i odkaz na Vaši fotografii rostliny. V případě Vašeho souhlasu zobrazujeme u rostliny i malý náhled Vaší fotografie rostliny s odkazem na Váš web. Uživatelé našeho portálu se velmi často přes tuto fotografii dostanou na Váš web. Fotografie zobrazujeme přímo z Vašeho webu, nestahujeme je a nekopírujeme je!

Pokud požadovaný seznam rostlin nemáte nebo je pro Vás složité ho vytvořit, jsme schopni převzít seznam rostlin přímo z Vašeho webu nebo eshopu. Tento seznam Vám vytvoříme zcela zdrama.

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat na adrese info@svetemrostlin.cz nebo na telefonním čísle +420 705 201 607.

Copyright © 2010-2019 Světem rostlin, všechna práva vyhrazena.